מתנות ממותגות לחנוכה

עיצוב והפקת מתנות בקונספט אישי - www.designAconcept.com

מדוע מחלקים כסף (דמי חנוכה) בחג החנוכה?

מנהג נאה הוא להעניק לילדים בחנוכה כסף – דמי חנוכה – כדי ללמד אותם להרבות בצדקה ובמעשים טובים ובשביל להוסיף בחגיגיות החג.

רבי משה בן מימון, הרמב"ם, דן בחשיבות השימוש בפרסים ובתמריצים שיש לתת לילד כדי לעודדו לעשות מעשים טובים, עד שיתבגר וילמד לעשות אותם גם ללא תמורה. דמי חנוכה אף הם מהווים מעין "שוחד" לילד שישפר את התנהגותו. אך למעשה יש סיבה עמוקה יותר למנהג עתיק יומין זה. ברשימותיו על אירועי החנוכה מציין הרמב"ם כי היוונים שמו את ידיהם על רכוש ישראל.

בדיוק כפי שפלשו אל הרכוש הרוחני, היוונים ביקשו להחדיר את האידיאלים שלהם לרכוש הגשמי של העם היהודי. הם רצו שהיהודים ישתמשו בכספם למטרות אנוכיות וטמאות בלבד, ולא עבור עיסוקים רוחניים.

לפיכך דמי החנוכה מסמלים את חגיגת החירות, ואת החופש שיש לנו לקחת עושר חומרי וגשמי ולהשתמש בו למטרות רוחניות וטהורות.

את דמי החנוכה אפשר לתת בכל עת במהלך חג החנוכה (חוץ מבשבת). ישנם הנוהגים מנהג נאה במיוחד, ונותנים דמי חנוכה בכל ערב מערבי חנוכה. בחב"ד נהוג להעניק דמי חנוכה בכל ערב, וסכום גדול יותר בערב הרביעי או החמישי.

אז עכשיו כשאתם יודעים מדוע נותנים דמי חנוכה נותר רק לבחור את העיצוב והקונספט של המתנה...

האם תרצו להעניק את דמי החנוכה - מטבעות שוקולד מעוצבים בשקית מטבעות? או בקופסה אישית מעוצבת וממותגת? מה דעתכם על קופה מעוצבת וממותגת בקונספט אישי (ניתן לבחור גדלים ועיצובים שונים) עם מתוקים ומטבעות לחג? - מתנה לשימוש לכל ימות השנה, ניתן לשלב סביבונים לכל המתנות.

להתייעצות והזמנות התקשרו או הכנסו לאתר - 054-4759001

עיצוב והפקת מתנות בקונספט אישי - www.designAconcept.com

קופות מעוצבות לחנוכה ומטבעות שוקולד ממותגים

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Instagram App Icon
  • Pinterest App Icon