מתנות ממותגות לפסח


ישראל של פעם, של תקופת התנ"ך חגגה שלושה חגים חשובים שכונו גם שלושת הרגלים: סוכות, פסח ושבועות. בישראל של היום נותרו שני חגים חשובים מאוד שבהם חלוקת מתנות היא חלק ממסורת החג, זו הסיבה שעסקים רבים מחלקים מתנות דווקא בחגים אלה. בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד חדש שהולך וצובר תאוצה, חלוקת מתנות ממותגות ללקוחות. המתנות, במיוחד אלה הממותגות, הן חלופה נעימה, אישית וכזו שנשארת לאורך זמן.

אז מה ניתן למצוא הפסח הזה שיחמם את הלב של הלקוחות שלכם ויעשה להם את החג שמח?

חצי מטר של פינוק מתוק: קופסה עגולה ומאורכת בגובה חצי מטר ובה 4 קופסאות מלאות במתוקים, עטופות בגרפיקה יחודית ובקונספט אישי לפי בקשת הלקוח.

שותים ומתוקים: קופסא בגובה של חצי מטר, ממותגת לפסח ובתוכה יין וקופסת שוקולדים מעוצבת בקונספט אישי.

מתוקים לפסח וגאדג'טים: קופסא מעוצבת וממותגת ובתוכה 2 קופסאות, האחת מלאה במגוון רחב של מתוקים איכותיים ובשנייה דיסק און קי ממותג.

שומרים על בריאות הלקוחות גם בפסח: מי אמר שמתוקים לא יכולים להיות גם בריאים? קופסה עגולה, מעוצבת ובתוכה אוזניות סטריאופוניות המתאימות לפעילות ספורטיבית. האוזניות מתאימות למגוון טלפונים ניידים וטבלאטים ולידם עוגיות גרנולה או עוגיות אגוזים או שוקלד מריר.

קופסאות ממותגות לפסח: שלוש קופסאות אישיות בתוספת ברכה לחג המגיעות גם כיחידה או במארז שלישייה בתוך קופסת עץ ממותגת.

קופסאות מעוצבות לפסח: קופסאות מעוצבות ברוח החג מלאות בשוקולדים נשיקות מרשמלו על פי הזמנה אישית. ניתן לרכוש קופסא בודדת או בקופסה עגולה ומאורכת בגובה חצי מטר.

ברכות לחג: קופסא ייחודית עטופה בגרפיקה אישית ובתוכה 8 כרטיסי ברכה. הקופסא מעוצבת וכמו כן גם המעטפות. בנוסף מקבלים גם עט לבחירה ממגוון עטים.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Instagram App Icon
  • Pinterest App Icon