מתנות ממותגות לפסח השני

מתנות ממותגות בשילוב מתוקים וגדג'טים

לפעמים נדמה שחג שני הומצא רק כדי שלא נפסיק לחגוג, כי מה רע בשני חגים במחיר של אחד? ומי אמר שאי אפשר לחלק מתנות גם בחג השני? בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד חדש שהולך וצובר תאוצה, חלוקת מתנות ממותגות לעובדים. במקום תווי השי המסורתיים שאינם אישיים, מציעות המתנות, במיוחד אלה הממותגות, חלופה נעימה, אישית וכזו שנשארת לאורך זמן. זו הסיבה שמקומות עבודה רבים מחלקים מתנות דווקא במועד זה.

אז מה ניתן למצוא הפסח הזה שיחמם את הלב של העובדים ויעשה להם את החג שמח?

שלושה מי יודע שלוש קופסאות אישיות בתוספת ברכה לחג, נמכרות כיחידה או מארז שלישייה בתוך קופסת עץ ממותגת.

יין ושוקולדים לפסח: קופסא גובה חצי מטר! ממותג לפסח ובתוכה יין וקופסת שוקולדים מעוצבת בקונספט אישי.

מתוקים לפסח וגאדג'טים: קופסא מעוצבת וממותגת ובתוכה 2 קופסאות, האחת מלאה במגוון רחב של מתוקים איכותיים ובשנייה דיסק און קי ממותג.

שומרים על בריאות העובדים גם בפסח: מי אמר שמתוקים לא יכולים להיות גם בריאים? קופסה עגולה, מעוצבת ובתוכה אוזניות סטריאופוניות המתאימות לפעילות ספורטיבית. האוזניות מתאימות למגוון טלפונים ניידים וטבלאטים ולידם עוגיות גרנולה או עוגיות אגוזים או שוקלד מריר.

בקבוקי יין לפסח: בקבוקי יין לפסח אדום או לבן, יהונתן קברנה סוביניון 0.75 ליטר או יהונתן לבן 0.75 ליטר שנארז בקופסת מתנה עטופה בגרפיקה בקונספט אישי או ברוח החג. ניתן להזמין קופסא ארוכה יותר בתוספת מתוקה או שוקולדים.

קופסאות מעוצבות לפסח: קופסאות מעוצבות ברוח החג מלאות בשוקולדים נשיקות מרשמלו על פי הזמנה אישית. ניתן לרכוש קופסא בודדת או בקופסה עגולה ומאורכת בגובה חצי מטר.

ברכות חותמות עץ בעיצוב אישי: מארז אישי לכל אירוע, שמונה כרטיסים מעוצבים, כולל מעטפות תואמות, גודל כל כרטיס: 9/9 ס"מ וחותמת עץ בעיצוב אישי וכרית דיו.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Instagram App Icon
  • Pinterest App Icon